Recenzja QuickFlirt

Oct 16, 2018

Aktualnie coraz więcej osób korzysta z randkowych stron internetowych w celu odnalezienia miłości i towarzystwa. To nie musi być skomplikowane – wypełnij podstawowy profil, prześlij parę dobrych zdjęć, na których jesteś widoczny(-a) i już możesz zacząć korzystać z dopasowywania do innych osób! Dlaczego by nie spróbować – dzięki możliwości skorzystania z darmowego, podstawowego konta nie masz nic do stracenia. 

Opis

Rejestracja jest darmowa, jednak w celu jak najlepszego wykorzystania strony, musisz ulepszyć swoje konto członkowskie za rozsądną, comiesięczną opłatę. Obsługa klienta dla strony jest fantastyczna – jeśli doświadczasz jakichkolwiek problemów lub masz zmartwienia, po prostu prześlij wiadomość e-mail do obsługi klienta, a osoby z tego działu zajmą się Tobą niezwłocznie. 

Odwiedzić QuickFlirt

Funkcjonalność

Design strony sprawia, że serwis jest niesamowicie przyjazny dla użytkownika – po prostu udziel odpowiedzi na kilka podstawowych pytań, a strona zacznie dopasowywać inne osoby do Ciebie w oparciu o udzielone przez Ciebie odpowiedzi. 

Jak tylko zostaniesz dopasowany(-a), strona wyśle Ci powiadomienie, więc możesz szybko się zalogować w celu sprawdzenia dopasowanej osoby. Musisz tylko spojrzeć na jej profil i podjąć decyzję, czy dana osoba Ci się podoba, a potem możesz zacząć wysyłać do niej wiadomości! 

Odnajdywanie osób

Niniejsza strona wyróżnia się wspaniałą społecznością, na którą składają się przyjazne osoby – wszystkie poszukują towarzystwa i romansu. Test osobowościowy strony dopasuje Cię tylko do najbardziej odpowiednich osób – niezależnie od Twoich hobby i zainteresowań, strona może odnaleźć kogoś, kto będzie je z Tobą dzielić.

Nasz wynik