Ocena Be2

Mar 09, 2018

Jak działa Be2? Opinie, wskazówki i praktyczne porady

Wśród wielu serwisów popularnych serwisów randkowych dużą popularnością cieszy się Be2. Opinie oraz stale rosnąca liczba użytkowników dowodzą, że to świetne miejsce w sieci.

Jest to nowoczesny portal, który dzięki swoim prostym w obsłudze rozwiązaniom umożliwia nawiązanie kontaktu z potencjalnym partnerem czy partnerką. A może miłość na całe życie?

Będąc nowym użytkownikiem serwisu, nie od razu wiemy, jak się po nim poruszać, jak nawiązać kontakt w Be2 z nowymi osobami, czy jak wygląda logowanie na Be2.

W poniższej recenzji wyjaśnimy wszystkie najważniejsze rozwiązania portalu, jak zakładanie konta, nawiązywanie znajomości, czy wreszcie jak usunąć konto Be2.

Plusy i minusy Be2

Pros

  • możliwość założenia konta bezpłatnego i przetestowanie najważniejszych funkcji serwisu
  • możliwość wykonania testu osobowości, możliwość przeglądania profili osób, które napisały do nas wiadomość podpowiedzi nowych kontaktów

Cons

  • małą liczbę funkcji dostępnych dla osób na bezpłatnym koncie i ograniczone możliwości pisania wiadomości do kontaktów.

Portal randkowy Be2: logowanie, rejestracja, korzystanie i praktyczne informacje

Jak każdy portal randkowy, Be2 wymaga rejestracji. Jednym z kolejnych etapów obecności w tym serwisie jest wypełnienie testu osobowości.

To ważne, by test ten uzupełnić zgodnie z prawdą, bo właśnie dzięki temu lepiej dopasowani zostaną potencjalni partnerzy. Test zawiera informacje o poglądach czy stylu życia.

Sam proces rejestracji w portalu jest prosty i intuicyjny. Co ważne, najpierw można się zarejestrować, a swoje dane uzupełnić później.

Konto, które zawiera wszystkie – a przynajmniej większość – wymaganych informacji, ma większą szansę na dopasowanie partnera. Dlatego warto uzupełnić wszystkie rubryki.

W dobrze uzupełnionym profilu potencjalni partnerzy czy partnerki znajdą informacje o wyglądzie, ulubionej kuchni, sposobie wypoczynku, książkach, muzyce czy filmach.


Logowanie na Be2

Po dokonaniu rejestracji każdy użytkownik może już korzystać z możliwości, które daje mu bezpłatne konto w serwisie Be2. Aby to zrobić, należy się zalogować.

Logowanie na Be2 polega na podaniu loginu – który jest jednocześnie adresem mailowym, na który założone zostało konto – oraz oczywiście wprowadzaniu hasła.

Należy pamiętać, że w swoim panelu mamy możliwość zmiany adresu email/loginu. Przy zmianie warto zwrócić uwagę na poprawność nowych danych.

W panelu mamy również podgląd wszystkich informacji o sobie oraz możliwość ich edycji. To tu można też sprawdzić wyniki testu osobowości.

Jak poruszać się po platformie?

Panel portalu randkowego Be2 jest bardzo prosty i przejrzysty. W głównym widoku, na górnym panelu mamy dostęp do strony głównej, kontaktów oraz skrzynki z wiadomościami.

Z tego samego miejsca możemy od razu przejść do wykupienia konta premium. Wystarczy kliknąć w przycisk Premium, by móc wybrać odpowiedni dla siebie pakiet.

Na tym samym menu górnym, po prawej stronie, widzimy również ikonkę swojego konta, propozycje kontaktów oraz gości, którzy przeglądali profil.

Co ważne, będąc w zakładce z gośćmi lub propozycjami kontaktów, mamy możliwość wybrania ulubionych osób, jednak jest ona dostępna tylko dla użytkowników premium.

Warto pamiętać, że z widoku strony głównej można za darmo pisać do wskazanych tam kontaktów. Do dyspozycji jest aż 4000 znaków, więc można napisać o sobie całkiem sporo.

Jak widać, konto podstawowe daje przede wszystkim szansę zapoznania się z działaniem platformy oraz niewielkie możliwości skontaktowania się z interesującymi nas osobami.

Spróbuj Be2 juz teraz

Opinie o Be2 i doświadczenia  użytkowników

Be2 to wyjątkowy portal randkowy, który daje swoim użytkownikom premium gwarancję kontaktu z dziesięcioma osobami w okresie trwania płatnego konta.

Naukowo opracowany test osobowości pozwala wyjątkowo precyzyjnie dopasować i zaproponować te osoby, których profil pokrywa się z oczekiwaniami użytkownika.

Co istotne, na Be2 jest prawie tyle samo kobiet, co mężczyzn. Zrównoważony wskaźnik płci 51:49 pozwala skutecznie dobierać partnerów. Udaje się to 41 procentom singli.

Właśnie dzięki temu opinie o Be2 są tak pozytywne, a każdego dnia w serwisie rejestrują się tysiące nowych osób.

Co zrobić, by doświadczenia na Be2 były jeszcze lepsze? Oto kilka praktycznych wskazówek dla mężczyzn i kobiet.

Porady dla niej

Mężczyźni – choć w ciągu dnia wypowiadają ponad trzykrotnie mniej słów, niż panie – lubią wiedzieć, że kobieta się nimi interesuje. Zadawaj pytania, pokaż, że chcesz go poznać.

Dodaj wyraźne, odpowiednie zdjęcie. Pamiętaj, że szukając miłości, a nie przygodnych kontaktów, warto stawiać raczej na naturalne fotografie.

Nie bój się pierwsza nawiązywać kontakt. Mężczyźni cenią damską inicjatywę. Miła wiadomość i serdeczne powitanie sprawią, że zaplusujesz u interesującego Cię mężczyzny.

Doceniaj poczucie humoru. Każdy z nas lubi wiedzieć, że bawią kogoś nasze żarty. Ale uważaj, kiedy czujesz, że macie kompletnie inne poczucie humoru, może to jednak nie to.

Odłóż na bok tematy trudne czy swoje polityczne opinie. Be2 to miejsce, gdzie – przynajmniej na początku – warto omawiać lekkie zagadnienia.

Porady dla niego

Pamiętaj, że co za dużo, to nie zdrowo. Wiemy, że Be2 daje naprawdę duże możliwości nawiązania nowych znajomości, ale skoncentruj się na kilku, zamiast kilkunastu osobach.

Rozmawianie jednocześnie z wieloma potencjalnymi partnerkami może przysporzyć Ci kłopotu, na przykład, kiedy zaczniesz mylić niektóre fakty, albo... imiona.

Co więcej, rozmawianie tylko z kilkoma kobietami da Ci szansę na dużo lepsze ich poznanie. A przecież o to, a nie o powierzchowną znajomość, w szukaniu miłości chodzi!

Odnoś się do użytkowniczek z szacunkiem. Bądź szarmancki. Jak pokazują badania, te sprawy są ważne aż dla 84 procent kobiet.

Wykaż się poczuciem humoru. Na ten aspekt zwraca uwagę wiele kobiet. Dla 58 procent to trzecia najważniejsza kwestia w wyborze partnera – zaraz za szacunkiem i zaufaniem.

Wrzuć swoje zdjęcie. Ponad 80 procent kobiet woli kontakt z mężczyzną, którego może zobaczyć na zdjęciu.

Portal randkowy Be2: wersja darmowa vs premium

Jak wskazują użytkownicy portalu w swoich opiniach o Be2 w sieci, serwis w wersji darmowej może służyć przede wszystkim poznaniu rozwiązań i funkcji w nim dostępnych.

Ponadto, darmowa wersja daje też możliwość pisania wiadomości, jednak kontakt z potencjalnymi partnerami jest ograniczony.

Aby móc w pełni cieszyć się rozwiązaniami serwisu, warto skorzystać z wersji premium. Możliwości, które takie konto daje, znacznie się różnią. Czym dokładnie?

Dla przykładu, w darmowej wersji każdy użytkownik może zobaczyć tylko dziesięć osób, które danego dnia odwiedziły jego konto. W wersji premium nie ma limitu.

Korzyści z konta premium jest o wiele więcej: użytkownik premium widzi wyraźne zdjęcia innych użytkowników, może też wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości.

Dodatkowo, użytkownik wersji płatnej może sprawdzać, kto odwiedzał jego profil i interesujące kontakty dodawać do listy ulubionych.

Konto premium, jak widać, daje wiele możliwości. Co ważne, dostępne jest w kilku wariantach cenowych i właściwym im okresom użytkowania.

Wariantem, który najczęściej wybierają osoby po raz pierwszy korzystające z konta premium, jest opcja na miesiąc za 20 złotych z przedłużeniem na trzy kolejne miesiące.

Jeśli jesteś zadowolony z usług – po prostu kontro zostanie przedłużone. Jeśli jednak chcesz zrezygnować – pamiętaj o 7 dniach wypowiedzenia. Koszt kolejnych 3 miesięcy to 239,70 zł.

Kolejnym wariantem jest kontro na 3 miesiące za 79,90/miesiąc. Podobnie – masz 4 tygodnie na wypowiedze

nie umowy, a jeśli chcesz dalej korzystać, umowa przedłuża się na 3 miesiące.

Trzecią wersją jest konto na pół roku za 59,90/miesiąc. Abonament automatycznie przedłuży się na kolejne 6 miesięcy za 359,40. Jeśli chcesz zrezygnować – pamiętaj o wypowiedzeniu.


Specjalne funkcje na portalu randkowym Be2

Jak każdy serwis randkowy, także i Be2 ma swoje unikalne rozwiązania i ciekawe funkcje.

Jedną z nich jest na przykład możliwość otrzymywania powiadomień o dopasowaniach lub otrzymanych wiadomościach na skrzynkę e-mailową.

Ważnym rozwiązaniem – choć nie jest ono unikalne – jest możliwość pisania wiadomości już na koncie darmowym. Inne portale często pozwalają tylko na zaczepki czy puszczanie oczek.

Dla wielu osób, szczególnie na początku kontaktów z daną osobą, przydatna może się okazać możliwość ukrywania swoich zdjęć przed wybranymi użytkownikami.

To ważne, że każdy użytkownik sam decyduje, komu i kiedy chce pokazać swoje zdjęcia.

Ostatnim istotnym rozwiązaniem jest na Be2 kontakt z biurem obsługi przez 24 godziny na dobę.

Każdy użytkownik w przypadku jakichkolwiek pytań może zwrócić się o pomoc.

Be2: rezygnacja – jak usunąć konto?

Jak w każdym serwisie randkowym, zakupienie konta płatnego i chęć rezygnacji z tego konta na Be2 wiąże się z koniecznością dokonania określonych formalności.

Po pierwsze, należy pamiętać o okresie wypowiedzenia, który dla każdego typu konta premium jest inny. Wynosi 7 dni, 4 i 6 tygodni dla kont odpowiednio na 1, 3 i 6 miesięcy.

Następnie, rezygnacja na Be2 obejmuje wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, którego wzór znaleźć można w serwisie. Pamiętaj o podaniu emaila, którym się rejestrowałeś.

Wypowiedzenie złożyć można zarówno w formie pisemnej i wysłać na adres siedziby, jak i przez oświadczenie online – o ile jest to w danej chwili możliwe z przyczyn technicznych.

Aby dokładniej wyjaśnić, jak usunąć konto na Be2 skutecznie, należy też wskazać, że profil płatny należy zawsze usuwać z wykorzystaniem formularza – nie przez zwykłą deaktywację.

Również każdy użytkownik wersji darmowej ma możliwość usunięcia konta. Odbywa się to poprzez kliknięcie przycisku „Dezaktywuj profil” w panelu „Ustawienia”.

Bezpieczeństwo użytkowania i płatności

Dokonując płatności nie musisz obawiać się kradzieży danych czy pieniędzy. Be2 stosuje zaawansowany system zabezpieczeń, które dobrze chronią użytkowników.

Podobnie jest w każdym momencie korzystania z serwisu czy przetwarzania danych.

Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z biurem serwisu lub sprawdź opinie o Be2 w sieci, w których użytkownicy potwierdzają w pełni bezpieczne płatności i użytkowanie portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi recenzjami Be2 w internecie.

Nasz wynik