Ocena Academic Singles

Mar 09, 2018

Ocena:

Lubisz poznawać ludzi, którzy myślą w podobny sposób, którzy chcieliby porozmawiać i doświadczyć wspólnie z Tobą nowych przeżyć? To właśnie oferuje Ci portal randkowy Academic Singles, który jest jednym z najlepszych w Polsce. Po co być samotnym, kiedy można spróbować niezobowiązującego związku, który pomoże oderwać myśli od codzienności i przełamać rutynę? Proces poznawania przez internet jest specyficzny i wypróbowanie go jest z całą pewnością dobrą zabawą. Podziel się ze pozostałymi użytkownikami naszego portalu swoimi marzeniami, fantazjami i nie bądź dłużej sam!

Odwiedź Academic Singles

Uzytecznosc i bezpieczenstwo:

Academic Singles oferuje wiele możliwości na znalezienie odpowiedniego partnera czy partnerki. Pomocna będzie ankieta, dzięki której zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś. Na podstawie komputerowej analizy Twoich poszególnych odpowiedzi unikalna ankieta randkowa znajdzie idealnego partnera zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. Możesz również wypróbować Szybką Randkę, gdzie oceniasz profile według dwóch podstawowych kategorii: lubię/nie lubię. Poznawaj, dzięki niej pozostałych użytkowników! Jednakże to nie wszystko. Miłosnykontakt.pl oferuje Ci jeszcze więcej możliwości, na przykład: wyszukiwanie zgodności na podstawie znaków zodiaku oraz oczywiście filtrowanie użytkowników według województw, miast, statusu związku czy wieku. Na naszej stronie nie będą Cię nękać reklamy, możesz natomiast wziąć udział w różnych konkursach z wartościowymi nagrodami. Szukając tego idealnego lub tej idealnej możesz przy okazji się zabawić i z odrobiną szczęścia wygrac cos fajnego. Zalogować się możesz również przez Facebooka, na swoim telefonie czy tablecie, więc online będziesz kiedy chcesz i gdy tylko chcesz.

Ceny:
Ochrona danych osobowych jest dla portalu Academic Singles na pierwszym miejscu i to właśnie wyróżnia go spośród pozostałych portali. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w Warunkach Handlowych (Regulamin), które zostały opracowane na podstawie obowiązującego prawa. Rejestracja jest darmowa, co jest wielkim plusem. Najlepszą opcją na sam początek jest wykupienie konta próbnego za 17 zł, dzięki któremu możesz spokojnie przetestować cały portal w ciągu tygodnia. Zapłacić za pełne członkostwo możesz kartą lub przelewem, możliwe jest również dokonanie przelewu na poczcie. Wszystko jest przejrzyste i proste w obsłudze, jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy możesz skorzystać z poradnika Pierwsze kroki na Academic Singles. Z problemami możesz także zwrócić się do Pomocy Technicznej, która z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Nasz wynik