Wybór właściwego zdjęcia profilowego

Mar 09, 2018

Jak pewnie możesz wiedzieć z własnego doświadczenia, wybór właściwego zdjęcia profilowego jest bardzo ważny jeśli chcesz zrobić dobre, pierwsze wrażenie! Jeśli wejdziesz na czyjś profil, jakże często pierwsze wrażenie robi na Tobie właśnie zdjęcie. Właśnie dlatego powinienieś pamiętać o kilku zasadach przy wyborze zdjęcia profilowego.

Bądź sobą

Wybierz zdjęcie, które naprawdę pokazuje kim jesteś. Nie próbuj być kimś innym ponieważ na spotkaniu w rzeczywistości inne osoba zauważy, że udawałeś na zdjęciu kogoś innego. Zrób aktualne zdjęcia, które pokazuje kim jesteś naprawdę.

Nie bądź zbyt sexy

Zawsze staraj się pamiętać, że jeśli szukasz poważnego związku to zamieszczanie erotycznych lub nagich zdjęć nie jest najlepszym pomysłem. Inne osoby, które pragną znaleźć drugą połówkę, nie zainteresują się dwuznacznymi fotografiami. Może to wzbudzać wrażenie, że taka osoba ma tylko jedno w głowie. Na dodatek, wygląda to niepoważnie i desperacko.

Przjacielski uśmiech

Oczywiście osoby, które wyglądają przyjaźnie na zdjęciach mają większe szanse na otrzymanie wiadomości niż osoby z poważną miną. Wobec tego najlepszym rozwiązaniem byłby wybór ładnego zdjęcia z uśmiechem! To pokazuje innym, że jesteś sympatczną, otwartą i przyjazną osobą. I to jest właśnie to co Twoje zdjęcie profilowe powinno przekazywać- pozytywne pierwsze wrażenie!